55 Kişi Online

CLoSe

Aşk kelime değil bir cümledir kurmak içinse özneyle yüklem değil yürek gerekir.

CLoSe

Ağlanacak halimize gülüyoruz der kızarlar. Oda bir şey mi? Ben ölünecek halime yaşıyorum.

CLoSe

Zenginler Bodrumda Garibanlar Nezarette tatil yapar

Yaren

Bazı insanlar ,Bazı insanlara hediyedir..

CLoSe

Kendini Size En doğrucu insan olarak tanıtanlar.. Dünyanın En büyük yalancılarıdır.

CLoSe

Farkına vardığın herşey..Farkettiğinde Acı veriyorsa..Onu FArketmemiş KAYBETMİŞSİNDİR..

TurkiyePanel

TurkiyePanel 2020 Mobil Sohbet Panelimiz Aktif.

TurkiyePanel

TurkiyePanel İnternet Teknolojileri Kaliteli Çözümler Sunar.

Misafir_421

Siteye Giriş Yaptı

Misafir_910

Siteye Giriş Yaptı

 • Az Para İle İş yapma imkanı

       Ahhh Ahh Arkadaşlar bu iş ile Alakalı 2 ci kez bu Blog u yazıyorum inşallah bu Sefer bir aksilik yaşamadan tamamlarım ve sizlerede yardımcı olurum diye umut ediyorum. Herkesin internette Araştırdığı gibi bende bazı araştırmalar yaptım ve çoğu kişilerin yazdıkları pekte farklı değildi. Kimisi Demiş Çiğ köfte dükkanı açın kimi demiş kimisi halı yıkamadan bahsetmiş. Bu gün bir Dükkanı tutmanın bile büyük bir maliyeti var onuda geçtim. çiğ köfte açayım desen birde açacağın firmaya belli bir ücret var onuda verdikten sonra ordan bayiilik almış oluyorsunuz. ve belirlediği fiyattan onun malzemesi haricinde kullanamıyorsunuz. Gelelim halı yıkamaya onuda malzeme olmadan yer olmadan yapamazsınız tabii bu makina fiyatlarıda malum yıkamak için ayrı makina kurutmak için ayrı makina silkmek için ayrı makina birde bu makiları aldınız şehir içinde bir dükkanda tutsanız kulanmanız yasak şehir dışında olmak zorunda gibi prosödürlerle karşılacaksınız. Çünkü Kirli su atığı için belediyelerin almış olduğunu bazı kurallar ve kanunlar var yer kiralasınız onun spotajı kirasi gibi maliyetleri var. Ama benim düşünğüm işler sizinler kolayca yapabileceniz işler bazılarıda evden yapabileceğiniz işler. Evet şimdi bu makalemi okuyan arkadaşlar diyorki bu nasıl iş acaba diye sorgulamakta haklısınız. İşte o iş Fikirlerimi ve deneyimlerimi sizler ile paylaşacağım eğer sizinde bu yazımı okuduktan sonra bir Fikriniz varsa yorumlara yazın buraya gelen iş arayan arkadaşlarımıza yardımcı olsun.

  1. Fikrimi Sizler ile paylaşıyorum ( Çorba yapıp satmak )

        Şimdi bazı Arkadaşların Sesini duyar gibiyim yaa bir sürü çorba yapan çorbacı dükkanı var diyeceksiniz ama yanıldınızı size yazımı okuduğunuzda nasıl iş imkanı yaratacağınızı göreceksiniz. Öncelikle Herkesin Rıskını ALLAH verir rıskı kesilen kişinin hayatlada bağı kesilir umutsuz asla olmayın satan ve yapan nasıl yapıyorsa sizinde bir şeyiniz eksik değil sizde yapabilirsiniz. Ekmek Parası kazanmak ayıp değil ama imkanı yaratmak sizin elinizde yaşadığınız yerde mutlaka pazarlar vardır. Bu pazarcılar özelikle kış aylarında üşürler en istedikleri şey sıcak bir çorbadır bunu unutmayın örneğin evinizde en çok sevilen ve yenen nefis bir kırmızı mercimek corbası idir sizde mis gibi evde yapılmış sıcacık bir corbayı soguk bir yerde olsanız yemek istemezmisiniz. Bir motosiklet alma paranız yoksa bir bisikletle arkasınada güzel bir kutu yaparak pazara çıkın sabah erken saatlerde çıkarsanız ve bu gün dükkanda 20 25 TL arası satılan 1 tas çorbayı 15 tl den örneğin satarak para kazana bilirsiniz bunun için bir çok yerde karton çorba tasesi diye internette satılan kaselerden alın doldurun ve pazarcılara pazardakilere satın satış yaparkende telefon numaranızı bu insanlara verirseniz ayrıca ev yemekleride satıyoruz burayada kadarda size getiririz derseniz hem siz hemde ordaki insanlar kazanır. 

  2. Fikrim ise ( Alım Satım işi Yapmak )

         Eğer Elinizde belli bir para var ise sata bileceğiniz ürün belirleyin ve bu ürünleri satmak için yapmanız gereken altarnatifleri değerlendirin günümüzde herkes artık internet kullandığını unutmayın. Sadece bir yerde tezgah açarak değilde bir şekilde satabilirsiniz. Öncelikle alırken kazanmalısınız unutmayınki karşınızdakide size satarak para kazanmak istiyor o kişiden ne kadar ucuz alırsanız o kadar uygun satarsanız o kadar insanlara ulaşabilirsiniz. örneğin gün ben böyle bir iş denedim ve kazandım sizde bunu yapabilirsiniz. Bir Satıcı olarak asla şunu unutmayın bayanlar alış veriş bakımından erkeklerden daha çok inceler ve onları fet edemezseniz ürün satışınız o kadar zor olur bunu asla unutmayın herkesin bir telefonu var bu telefonlarda herkesin what saap denilen facebook denilen instagram denilen uygulamalarını kulandığını biliyoruz işte sizde bunun farkında olmanız gerekir bir grup oluşturun o grubta tanıtım yapın ama unutmayın devir ekonemi devri uygun olduktan sonra ihtiyaç sahipleri mutlaka alacaktır. Sadece bunla yetinmeyin Örneğin cevrenizde bu ürünleri satan firmalar ve magzalar olduğunu biliyorsunuz. Bu insanlara ulaşıp şunuda diye bilirsiniz ben bu ürünlerinizi internet üzerinden satacam bana kar payı ne kadar verirsiniz dediğinizde hiç bir ürün almadan o kişinin ürününü internet üzerinden satabilirsiniz.

  3. Fikrim İse kimsenin yapmadığı bir iş yapmak

        Bakın Arkadaşlar yıllar önce başıma gelen çok zor günler oldu o zamanlar çalışmış olduğum firma ekonomik zorluktan dolayı firmayı geçici olarak 3 aylık bir dönem ücretsiz izin kulandırarak kapamıştı. Tabii bende o yıllarda evliyim ufakta bir erkek evladım vardı ekmek getirmek zorunda idim ayrıca benim bu durumda kaldığım işsizlikte hem eşim hemde onun ailesi tarafından sürekli ne zaman çalışcan ne zaman bir iş bulcan diyede sürekli başıma kakıldığı vakitti. Üstelik ailemde bana bu konuda yardımcı olmuyordu tabii bir gün o kadar bunaldımki evde durmak imkansızdı çünkü ne evdeki eşim nede onun ailesi bana artık rahat vermiyordu. Onun haricindede evde geçine bileceğimiz bir para artık kalmamıştı bunaldım ve evden çıktım bir sıgara yaktım sabahleyindi karşımdaki market dükkanını açarken bir ses o kepenkleri kaldırırken ama o kadar rasız ediciki inanın o binada oturanlar daha çok rasız oluyordur. O an aklıma bir iş fırsatı gelmişti koşarak arabaların yağ değişimi yapan bir oto tamircisine gitmek oldu ordan 1 teneke kirli yağ aldım birde nalburdan fırca uzunda bir sopa aldım fırcayı ucuna bağladım yürüye yürüye bakırköy e gittim dükkanları tek tek gezdim ve kepenk yağlayarak o gün 1000 TL kazanmıştım. Sizinde böyle bir güzel iş fırsatı aklınıza geliyorsa yorumlarda bizimle paylaşın Tşkler..

  Yazar : CLoSe
  17 Ekim Pazartesi 21:57
  81 Görüntüleme

  Etiketler: Parasız iş imkanı , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Çok Az PAra ile iş yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , Parasız iş imkanı , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Çok Az PAra ile iş yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , Parasız iş imkanı , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Çok Az PAra ile iş yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , Parasız iş imkanı , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Çok Az PAra ile iş yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , Parasız iş imkanı , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Çok Az PAra ile iş yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , Parasız iş imkanı , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Çok Az PAra ile iş yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , Parasız iş imkanı , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Çok Az PAra ile iş yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , Parasız iş imkanı , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Çok Az PAra ile iş yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , Parasız iş imkanı , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Çok Az PAra ile iş yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , Parasız iş imkanı , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Çok Az PAra ile iş yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , Parasız iş imkanı , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Çok Az PAra ile iş yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , Parasız iş imkanı , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Çok Az PAra ile iş yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , Parasız iş imkanı , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Çok Az PAra ile iş yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , Parasız iş imkanı , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Çok Az PAra ile iş yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , Parasız iş imkanı , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Çok Az PAra ile iş yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , Parasız iş imkanı , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Çok Az PAra ile iş yapmak , BEDAVA iş Sahibi Olmak , Para Kullanmadan Kendi işini yapmak , Parasız iş imkanı ,


  Gönder

  KATEGORİLER  POPÜLER YORUMLAR